top of page

Oglądam izraelski pierwowzór “Doda. 12 kroków do miłości”. Odc.1 - kim jest Frida Kahlo?
Hej, dzisiaj obejrzymy sobie razem izraelski pierwowzór programu Polsatu “Doda. 12 kroków do miłości”. Pierwowzór został wyemitowany przez Izraelską stację Keshet 12 w 2018 roku. Gwiazdą tego show jest Anna Aronov, jedna z najbardziej rozpoznawalnych tu celebrytek.


Anna Aronov urodziła się w 1982 w Kirgistanie i wieku 18 lat imigrowała z rodziną do Izraela. Czym się tutaj zajmuje? Chyba łatwiej powiedzieć czym się nie zajmuje. Wymieńmy może kilka z jej najważniejszych aktywności - Anna jest tancerką i instruktorką tańca, modelką, prezenterką TV, występowała w tańcu z gwiazdami i reality show “Survival”.


Oglądając odcinki z Anną będę się z Wami podzielić swoją opinią na ich temat, porównamy sobie też Annę i Dodę, ich terapeutów, oczywiście obgadamy kandydatów, nie omieszkam też podzielić się z Wami smaczkami izraelskiego życia. Dodam też polskie napisy do wstawianych fragmentów, także macie wszystko na tacy.


Do nakręcenia tej serii zainspirowały mnie YouTuberki, które komentują po polsku program “Doda. 12 kroków do miłości”. Linki do ich filmów - polecam!:
Dzisiaj omówimy sobie odcinek 1 - w porównaniu do programu Doroty Rabczewskiej jest znacznie inny. Jak spisze się terapeuta Anny i czy będzie lepszy od pana Leszka? Czy Anna wreszcie poczuje motylki w brzuchu? Czy wybaczy jednemu z kandydatów nieznajomość Fridy Kahlo?


Oglądajcie do końca!
Oryginał “לאהוב את אנה, עונה 1”, odcinek “המסע למציאת אהבה מתחיל”: https://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/to-love-anna-s1/VOD-0cb80c622430761006.htm?partner=vidpage-more-episodes


Możecie mnie śledzić na innych social mediach:

Moja oficjalna strona internetowa: https://www.zaneta-uba.com/

Dziękuję za uwagę!


Comments


bottom of page