top of page

SIMON LEVIEV - NOWE, SZOKUJĄCE FAKTY prosto z Izraela! Czy pomagał mu ojciec? Nowe ofiary?
Hej!


Izraelska telewizja 13TV opublikowała w tym tygodniu dokument z szokującymi, nowymi informacjami na temat Simona Levieva - Oszusta z Tindera. Jeżeli jeszcze nie oglądaliście dokumentu “Tinder Swindler” na Netflixie - polecam Wam z zapoznaniem się z tą historią i systemem jakiego używał Simon Leviev, aby oszukiwać kobiety poznane na Tinderze.


Możecie też obejrzeć mój pierwszy film na temat Oszusta z Tindera: “TINDER SWINDLER: jak żyje teraz Simon Leviev? Co myślą o nim Izraelczycy? Kim jest Piotr K.?” https://www.youtube.com/watch?v=uiYWnNdlMEg


Dzisiaj opowiem Wam o nowych odkryciach dziennikarzy 13TV - macie szczęście, tych materiałów próżno szukać na polsko i anglojęzycznych portalach. Dzięki mnie macie dostęp do informacji z pierwszej ręki - przetłumaczonych bezpośrednio z hebrajskiego na polski.


Jakie nowe informacje wyszły na światło dzienne? W dzisiejszym filmie dowiemy się, kto jeszcze padł ofiarą Shimona Hayuta, jaką rolę w tym wszystkim odegrał jego ojciec - Johanan Hayut i oczywiście odkryjemy nowy, polski wątek w tej sprawie.


Dzięki dochodzeniu Miri Michaeli z 13TV poznamy więcej detali z innych oszust - zarówno tych z czasów młodości Simona, jak i tych dokonanych dość niedawno.


Simon Leviev opuścił izraelskie więzienie po odsiedzeniu 5 miesięcy. Co robi teraz? Jakie ma plany na przyszłość? Obejrzyjcie ten film, a dowiecie się wszystkiego.Źródła:Możecie mnie śledzić na innych social mediach:

Wesprzyj mnie na Patronite: https://patronite.pl/uba/description

Dziękuję za uwagę!


Comments


bottom of page