top of page

TINDER SWINDLER: jak żyje teraz Simon Leviev? Co myślą o nim Izraelczycy? Kim jest Piotr K.?
Hej!


Oglądaliście już dokument Netflixa “Tinder Swindler”? Zastanawiacie się, co robi teraz Simon Leviev, jak udało mu się wyjść po 5 miesiącach na wolność, jaka jest historia jego życia i co na ten temat myślą Izraelczycy? Trafiliście pod dobry adres, bo o tym będzie dzisiejszy film!


Simon Leviev, urodził się jako Shimon Hayut i wychował się w izraelskim mieście Bnei Brak - nieopodal Tel-Avivu. Od młodych lat próbował przeróżnych przekrętów, w większości przypadków udawało mu się również unikać jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje krętactwa.


W dokumencie Netflixa, który bardzo polecam obejrzeć, możemy dowiedzieć się, jak działał Simon Leviev - jego schemat był bardzo dobrze zaplanowany i przemyślany. Simon wiedział, jak zmanipulować kobiety, wiemy to z relacji samych oszukanych: Ayleen Charlotte, Cecilie Fjellhøy i Pernilla Sjoholm. Od swoich ofiar wyłudził podczas swojej działalności około 10 milionów dolarów


W 2019 Simon Leviev został aresztowany w Grecji i przekazany Izraelowi, gdzie skazano go na 15 miesięcy pozbawienia wolności. Wyszedł po 5 i od razy zeskamował izraelską służbę zdrowia. Co robi teraz Simon Leviev? Czym się zajmuje? Jak żyje?

Wydaje się, że ma się całkiem dobrze - na brak drogich samochodów, luksusów, zakupów i wystawnego życia narzekać nie może. Znalazł sobie nawet dziewczynę - jest nią Izraelska modelka Kate Konlin.


Polecam Wam, abyście obejrzeli dokument opublikowany w Izraelskiej 13TV: https://13tv.co.il/item/news/domestic/internal/simon-levayev-imposter-1221713/

W tym krótkim filmie poznacie historie innych oszukanych przez Simona osób, między innymi właścicieli luksusowych, prywatnych samolotów oraz jachtów.

W filmie tym wypowiadają się również członkowie rodziny Leviev - Simon wybrał nazwisko Leviev, aby być kojarzonym z izraelskim królem diamentów, Lev Levieviem. Rodzina Leviev nie ma nic wspólnego z Simonem.


W całej tej historii znalazł się również polski akcent - ochroniarzem Simona był Peter, czyli nasz polski Piotr K. Piotr chce pozwać Netflixa na kwotę 3 milionów dolarów za szerzenie dezinformacji, dodatkowo zarzeka się, iż nie miał zielonego pojęcia o działalności swojego pracodawcy, który zalega mu z wypłaceniem 10 tysięcy euro wynagrodzenia.


Simon Leviev został dożywotnio zablokowany na portalu randkowym Tinder. Jego konto zniknęło również z Instagrama.


Co na temat afery oszusta z Tindera myślą Izraelczycy? Czy Simon Leviev stał się w Izraelu celebrytą? O tym dowiecie się z filmu :)


Źródła:


Ochroniarz „Oszusta z Tindera” jest Polakiem! Chce milionowego odszkodowania od Netfliksa: https://rozrywka.wprost.pl/10616683/ochroniarz-oszusta-z-tindera-jest-polakiem-chce-milionowego-odszkodowania-od-netfliksa.html


„Oszust z Tindera”. Piotr K. jest w „złym stanie psychicznym”. Wiemy, o co chodzi z nagraniem z karetki: https://rozrywka.wprost.pl/10618732/oszust-z-tindera-ochroniarz-piotr-k-jest-w-zlym-stanie-psychicznym-nie-moze-pracowac.html


"Oszust z Tindera". Zwrot akcji ws. ochroniarza? Twórczynie ujawniają nowe fakty: https://teleshow.wp.pl/oszust-z-tindera-zwrot-akcji-ws-ochroniarza-tworczynie-ujawniaja-nowe-fakty-6735485823453888aMożecie mnie śledzić na innych social mediach:

Wesprzyj mnie na Patronite: https://patronite.pl/uba/description

Dziękuję za uwagę!


Opmerkingen


bottom of page